100% organiczny żel do picia Aloe Vera

  • Polecamy
  • Suplement diety

Numer katalogowy: 300120

100% organiczny żel do picia

Twoja cena: 167,00 PLN
  • Status produktu dostępny

Opis produktu

Suplement diety 100 % organiczny żel do picia Aloe Vera zawiera 99,8% organicznego żelu z liści Aloe Vera Barbadensis. Jest niepasteryzowany, bez alergenów, aromatów, dodatków chemicznych, stabilizatorów, substancji słodzących lub barwników. W praktycznym opakowaniu – odpowiedni jako prezent.

Przy uprawie Aloe Vera producent nie stosuje żadnych substancji chemicznych, pestycydów czy środków grzybobójczych. Uprawy organiczne certyfikowane są przez ECOGRUPPO ITALIA. Wszystkie procesy zgodne są z GREEN CONCEPT i spełniają normy certyfikatu HALAL.

Aloe Vera wspomaga trawienie i regularne wypróżnianie się, wspomaga wyważoną pracę jelit i oczyszczenie organizmu. Pomaga utrzymywać normalny poziom cukru we krwi, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Utrzymuje organizm w dobrej kondycji.

TESTOWANO
NIE ZAWIERA derywatów hydroksyantracenowych.
(HAD <1ppm)

Zakup produkt w korzystnym zestawie

100% organiczny żel do picia Aloe Vera - zestaw 2 szt. 100% organiczny żel do picia Aloe Vera - zestaw 2 szt.
100% organiczny żel do picia Aloe Vera - zestaw 4 szt. 100% organiczny żel do picia Aloe Vera - zestaw 4 szt.
100% organiczny żel do picia Aloe Vera - zestaw 6 szt. 100% organiczny żel do picia Aloe Vera - zestaw 6 szt.

Parametry

Składniki: składnik roślinny: 100% organiczny żel do picia ze świeżych liści Aloe Vera Barbadensis (99,8%); naturalny antyoksydant: kwas cytrynowy z owoców cytrusowych (0,15%), naturalne substancje konserwujące: sorbinian potasu z jarzębin (0,025%), benzoesan sodu z jeżyn i jabłek (0,025%)
Zawartość składników: w 50 ml:100% organiczny żel do picia ze świeżych liści Aloe Vera Barbadensis (99,8%)
Zawartość: 2 x 520 ml
Sposób użycia: 25 ml 2x dziennie rano i w południe, na godzinę przed posiłkiem, nierozcieńczony lub z wodą czy sokiem. Przed użyciem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni.
: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, nieotwarty - w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: N & B S.r.I., Via Lat. Campo Sportivo s.n. – Z.A. – 73025 Martano (LE), Włochy

Dyskusja na temat produktu

Czy ten żel aloesowy można też stosować zewnętrznie na skórę ?.
Mateusz
25. 6. 2022
Nie ma przeciwwskazań, by stosować żel zewnętrznie na skórę. Jednak w ofercie Finclubu znajdują się produkty z aloesem dedykowane bezpośrednio dla skóry np. naturalny żel anti-aging czy żel spray. Najlepszy efekt można osiągnąć stosując żel do picia wewnętrznie i pozostałe produkty Finclubu Aloe Vera zewnętrznie.
Finclub Poland
29. 6. 2022
A co z aloiną i emodyną? Ich duża zawartość wyklucza długie stosowanie! Czy mam rozumieć, że w związku z tym , ze występują tylko w skórce żel aloesowy FinClub może być bezpiecznie stosowany stale?
Beata Błach
1. 7. 2021
Potwierdzamy, ponieważ aloina i emodyna znajdują się w skórce, a nasz Aloe Vera żel do picia jest pozyskiwany wyłącznie z wewnętrznej części liścia może być bezpiecznie stosowany przez dłuższy czas.
Finclub Poland
6. 7. 2021

Strona 1 z 2

Recenzja

    Nie znaleziono żadnych recenzji.

Produkty powiązane


Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 25 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego