100% organiczny żel do picia Aloe Vera

  • Polecamy
  • Suplement diety

Numer katalogowy: 300120

100% organiczny żel do picia

Twoja cena: 176,00 PLN
  • Status produktu dostępny

Opis produktu

Suplement diety 100 % organiczny żel do picia Aloe Vera zawiera 99,8% organicznego żelu z liści Aloe Vera Barbadensis. Jest niepasteryzowany, bez alergenów, aromatów, dodatków chemicznych, stabilizatorów, substancji słodzących lub barwników. W praktycznym opakowaniu – odpowiedni jako prezent.

Przy uprawie Aloe Vera producent nie stosuje żadnych substancji chemicznych, pestycydów czy środków grzybobójczych. Uprawy organiczne certyfikowane są przez ECOGRUPPO ITALIA. Wszystkie procesy zgodne są z GREEN CONCEPT i spełniają normy certyfikatu HALAL.

Aloe Vera wspomaga trawienie i regularne wypróżnianie się, wspomaga wyważoną pracę jelit i oczyszczenie organizmu. Pomaga utrzymywać normalny poziom cukru we krwi, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Utrzymuje organizm w dobrej kondycji.

TESTOWANO
NIE ZAWIERA derywatów hydroksyantracenowych.
(HAD <1ppm)

Zakup produkt w korzystnym zestawie

100% organiczny żel do picia Aloe Vera - zestaw 2 szt. 100% organiczny żel do picia Aloe Vera - zestaw 2 szt.
100% organiczny żel do picia Aloe Vera - zestaw 4 szt. 100% organiczny żel do picia Aloe Vera - zestaw 4 szt.
100% organiczny żel do picia Aloe Vera - zestaw 6 szt. 100% organiczny żel do picia Aloe Vera - zestaw 6 szt.

Parametry

Składniki: składnik roślinny: 100% organiczny żel do picia uzyskany ze świeżych (wewnętrznych części) liści Aloe Vera Barbadensis z własnych upraw ekologicznych (99,8%); naturalny antyoksydant: kwas cytrynowy z owoców cytrusowych (0,15%), naturalne substancje konserwujące: sorbinian potasu z jarzębin (0,025%), benzoesan sodu z jeżyn i jabłek (0,025%)
Zawartość składników: w 50 ml:100% organiczny żel do picia ze świeżych liści Aloe Vera Barbadensis (99,8%)
Zawartość: 2 x 520 ml
Sposób użycia: 25 ml 2x dziennie rano i w południe, na godzinę przed posiłkiem, nierozcieńczony lub z wodą czy sokiem. Przed użyciem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni.
: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. NIEPASTERYZOWANY. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, nieotwarty - w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: N & B S.r.I., Via N. Bellisario s.n. - Z.A. - 73025 Martano (LE) – ITALY

Dyskusja na temat produktu

Czy ten żel aloesowy można też stosować zewnętrznie na skórę ?.
Mateusz
25. 6. 2022
Nie ma przeciwwskazań, by stosować żel zewnętrznie na skórę. Jednak w ofercie Finclubu znajdują się produkty z aloesem dedykowane bezpośrednio dla skóry np. naturalny żel anti-aging czy żel spray. Najlepszy efekt można osiągnąć stosując żel do picia wewnętrznie i pozostałe produkty Finclubu Aloe Vera zewnętrznie.
Finclub Poland
29. 6. 2022
A co z aloiną i emodyną? Ich duża zawartość wyklucza długie stosowanie! Czy mam rozumieć, że w związku z tym , ze występują tylko w skórce żel aloesowy FinClub może być bezpiecznie stosowany stale?
Beata Błach
1. 7. 2021
Potwierdzamy, ponieważ aloina i emodyna znajdują się w skórce, a nasz Aloe Vera żel do picia jest pozyskiwany wyłącznie z wewnętrznej części liścia może być bezpiecznie stosowany przez dłuższy czas.
Finclub Poland
6. 7. 2021

Strona 1 z 2

Recenzja

    Nie znaleziono żadnych recenzji.

Produkty powiązane


Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego