fin Chloretabs (290 tbl)

  • Najczęściej kupowane
  • Suplement diety

Numer katalogowy: 300961

EAN: 6428300002861

Alga Chlorella

Twoja cena: 160,00 PLN
  • Status produktu dostępny

Opis produktu

Suplement diety fin Chloretabs zawiera algę słodkowodną Chlorella pyrenoidosa, która jest bogata w substancje odżywcze, np. witaminy, mikroelementy, chlorofil i aminokwasy. W związku z obecnością sporopoleniny w swojej ścianie komórkowej alga pomaga oczyszczać organizm. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego. Na początku podawania suplementu diety poleca się spożyć 3 tabletki dziennie, później maksymalnie 5 tabletek dziennie na czczo. Najczęstszym błędem przy stosowaniu Chlorelli jest spożywanie zbyt małej ilości płynów. Należy więc zwiększyć ich spożycie. Kobietom ciężarnym i matkom karmiącym nie poleca się oczyszczania organizmu.

Parametry

Składniki: sproszkowana alga Chlorella pyrenoidosa, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych
Zawartość składników: w 5 tabletkach: sproszkowana alga Chlorella pyrenoidosa 1780 mg.
Zawartość: 290 tabletek/ 116 g
Sposób użycia: 5 tabletek dziennie, 3 tabletki rano, 2 tabletki w południe, zawsze popić dużą ilością płynu, na 30 minut przed posiłkiem.
: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

Dyskusja na temat produktu

Czy dłuższe przyjmowanie preparatu może powodować biegunki ?
Justyna
21. 8. 2023
Przyjmowanie suplementu diety fin Chloretabs może spowodować biegunkę jako element oczyszczania się organizmu. Jednakże przyczyna biegunki może być również zupełnie inna, dlatego w takiej sytuacji oraz w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, należy skonsultować się z lekarzem.
Finclub poland
25. 8. 2023

Recenzja

    Nie znaleziono żadnych recenzji.

Produkty powiązane

fin Detoxis

  • Suplement diety
  • 112,00 PLN

Ekstrakt z 9 ziół z magnezem i inuliną

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego