fin Femiveltabs

  • Suplement diety

Numer katalogowy: 300933

EAN: 6428300003080

Estrogeny pozyskane z roślin

Twoja cena: 152,00 PLN
  • Status produktu dostępny

Opis produktu

Suplement diety fin Femiveltabs zawiera izoflawony sojowe, wyciąg z koniczyny czerwonej i witaminę E. Izoflawony są to substancje roślinne mające podobne działanie na tkanki i organy jak hormony estrogeny, produkowane u kobiet w jajnikach. Pomagają kobietom łatwiej uporać się z dolegliwościami towarzyszącymi okresowi przekwitania. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Parametry

Składniki: 40% ekstrakt z izoflawonów sojowych 125 mg, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; proszek z koniczyny czerwonej 28 mg odpowiada 500 mg kwiatów świeżej koniczyny, octan DL-alfa-tokoferylu.
Zawartość składników: w 1 tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): izoflawony sojowe 50 mg, witamina E 10 mg (83,33%).
Zawartość: 60 tabletek/17 g
Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, rano po posiłku, popić płynem.
: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

Dyskusja na temat produktu

Nie znaleziono żadnych komentarzy.

Recenzja

    Nie znaleziono żadnych recenzji.

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego