fin Natur Kalcitabs

 • Suplement diety

Numer katalogowy: 300155

EAN: 6428300092145

Wapń i witamina D2 ze źródeł roślinnych

Twoja cena: 78,00 PLN
 • Status produktu dostępny

Opis produktu

Suplement diety fin Natur Kalcitabs zawiera rewolucyjną, opatentowaną substancję złożoną Aquamin™ (roślinne źródło wapnia i innych pierwiastków) oraz witaminę D2 pozyskaną z drożdży Saccharomyces cerevisiae. Nie zawiera żadnych składników zwierzęcych, jest doskonały również dla wegetarian.

Wapń -  jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów, przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego, w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych, bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek.

Witamina D - pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu oraz w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, zdrowych zębów i w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Bierze udział w procesie podziału komórek.

Aquamin™ pochodzi z czystych wód u wybrzeży Irlandii i Islandii. Pozyskiwany jest z czerwonej algi Lithothamnion species, która w trakcie wzrostu absorbuje podstawowe minerały z morza. Właśnie to sprawia, że posiada unikalny multimineralny skład. Aquamin™ jest wysoce biologicznie dostępny, a organizm bardzo łatwo wchłania poszczególne substancje odżywcze. Minerały pracują synergicznie, dlatego ogólnych efekt działania kompleksu jest wyższy niż gdyby minerały były stosowane samodzielnie. Aquamin™ otrzymał wiele certyfikatów. Jego działanie zostało potwierdzone badaniami, których wyniki opublikowano. W wyraźny sposób wspomaga łagodzenie problemów z układem ruchu,  wspomaga ruchliwość i elastyczność stawów. Przyniósł efekty u osób z osteoporozą, jego podawanie jest wskazane w przypadku stanów zapalnych jelit.

Parametry

Składniki: węglan wapnia (Aquamin™) 1334 mg; subst. przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; ergokalcyferol (Lalmin®VitaD) 55 mg.
Zawartość składników: w 1 tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): 400 mg wapnia (50%), 10 μg witaminy D2 (200%).
Zawartość: 70 tabletek/105 g
Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, rano po posiłku, z wodą.
: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu.Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.

Dyskusja na temat produktu

Nie znaleziono żadnych komentarzy.

Recenzja

  Nie znaleziono żadnych recenzji.

Produkty powiązane

fin Flexistrong

 • Suplement diety
 • 164,00 PLN

Ekstrakt z małży nowozelandzkich

fin Flexigel

 • Najczęściej kupowane
 • Suplement diety
 • 150,00 PLN

Kolagen z witaminami i magnezem


fin Vi-va HA collagen

 • Najczęściej kupowane
 • Suplement diety
 • 186,00 PLN

Kolagen i kwas hialuronowy

fin Triflextabs

 • Suplement diety
 • 214,00 PLN

Glukozamina, chondroityna, OptiMSM®

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego