Odżywczy anti-aging krem do twarzy

Numer katalogowy: 804004

Odżywczy anti-aging krem do twarzy: owoce goji i granatu

Twoja cena: 86,00 PLN
  • Status produktu dostępny

Opis produktu

Krem wspomaga odżywienie i elastyczność dojrzałej skóry. Walczy z objawami starzenia się skóry i niedoskonałościami skóry spowodowanymi przez upływ czasu.

Jest polecany do codziennego stosowania, pielęgnuje cerę, by była jak najdłużej elestyczna i świeża. Sprawia, że skóra jest elastyczna i delikatna. Bardzo dobrze się nanosi i rozciera. Jest polecany dla kobiet i mężczyzn, nie pozostawia uczucia tłustości.

Krem zawiera wyciąg z goji (kolcowój chiński – rośnie na stokach Himalajów, ekstremalne warunki klimatyczne dały krzakom kolcowoju unikalną zdolność przeżycia w trudnych warunkach oraz znaczną zawartość dobroczynnych substancji) oraz wyciąg z owoców granatu (granat jest jednym z najcenniejszych jesiennych owoców, który zawiera wiele witamin i minerałów, ma znaczące właściwości odżywcze). Krem jest wzbogacony oligopeptydami i kwasem hialuronowym (pomaga poprawić elastyczność i nawilżenie skóry), witaminami B5, B6, C i E, aloe vera (łagodzi podrażnienia, odżywia skórę), masłem Karite (Shea Butter – tradycyjnie stosowane w pielęgnacji skóry).

Hiszpańskie Laboratoria Forenqui stworzyły serię kosmetyków, która korzysta z dobrodziejstw owoców goji i granatów. Fakt, że kosmetyki zawierają wyciągi z tych owoców sprawia, że popularnie nazywane są „czerwonymi kosmetykami”. Podzielone są na dwie serie do pielęgnacji ciała i pielęgnacji twarzy.

Ilość zawartych aktywnych substancji oferuje naszej skórze wysokiej jakości pielęgnację, która pomaga zachować  ładna cerę i aktywnie walczyć z przybywającymi latami.

Parametry

Zawartość: 50 ml
Sposób użycia: Nanosić rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, wmasować delikatnymi ruchami kolistymi.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Laboratorios Forenqui, S.A., Camino de la Coma, Apartado de correos 159, 46220 Picassent (Valencia)

Dyskusja na temat produktu

Nie znaleziono żadnych komentarzy.

Recenzja

    Nie znaleziono żadnych recenzji.

Produkty powiązane

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 20 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego