Odżywczy krem do rąk

Numer katalogowy: 804008

Odżywczy krem do rąk: owoce goji i granatu

Twoja cena: 31,00 PLN
  • Status produktu dostępny

Opis produktu

Krem zawiera składniki (antyoksydanty, witaminy, polisacharydy), które oferują skórze codzienną pielęgnację i chronią skórę przed wpływem srodowiska zewnętrznego. Skóra jest odżywina i nawilżona, pozostaje delikatna, mocna i chroniona. Krem jest wzbogacony alantoniną i panthenolem, które wspomagają nawilżenie i dbają o suchą skórę rąk. Zaleca się stosowanie kremu według potrzeb. Nie pozostawia uczucia tłustych rąk.

Krem zawiera wyciąg z goji (kolcowój chiński – rośnie na stokach Himalajów, ekstremalne warunki klimatyczne dały krzakom kolcowoju unikalną zdolność przeżycia w trudnych warunkach oraz znaczną zawartość dobroczynnych substancji) oraz wyciąg z owoców granatu (granat jest jednym z najcenniejszych jesiennych owoców, który zawiera wiele witamin i minerałów, ma znaczące właściwości odżywcze).

Hiszpańskie Laboratoria Forenqui stworzyły serię kosmetyków, która korzysta z dobrodziejstw owoców goji i granatów. Fakt, że kosmetyki zawierają wyciągi z tych owoców sprawia, że popularnie nazywane są „czerwonymi kosmetykami”. Podzielone są na dwie serie do pielęgnacji ciała i pielęgnacji twarzy.

Ilość zawartych aktywnych substancji oferuje naszej skórze wysokiej jakości pielęgnację, która pomaga zachować  ładna cerę i aktywnie walczyć z przybywającymi latami.

Parametry

Zawartość: 100 ml
Sposób użycia: Zaleca się stosowanie kremu kiedykolwiek według potrzeb.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Laboratorios Forenqui, S.A., Camino de la Coma, Apartado de correos 159, 46220 Picassent (Valencia)

Dyskusja na temat produktu

Nie znaleziono żadnych komentarzy.

Recenzja

    Nie znaleziono żadnych recenzji.

Produkty powiązane

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 20 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego