fin Epamaris oil

  • Suplement diety

Numer katalogowy: 300985

EAN: 6428300004605

Omega -3  exp. 5/2022

Twoja cena: 117,00 PLN
  • Status produktu dostępny

Opis produktu

Suplement diety Epamaris oil zawiera olej z ryb, który jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, zwłaszcza EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy). Kwasy omega-3 są istotne dla wielu funkcji ludzkiego organizmu. Są polecane osobom, które aktywnie dbają o swoje serce lub w ograniczonej ilości spożywają tłuste ryby.

Organizm nie potrafi sam wyprodukować kwasów omega-3, należy dostarczać je z pożywieniem, przy czym zastępowanie w pożywieniu tłuszczów nasyconych nienasyconymi pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu.

 

Kwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i prawidłowego widzenia. Kwasy EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca (pozytywny efekt przy dostarczeniu 250 mg EPA i DHA dziennie). Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych, pomaga zachować zdrową skórę oraz w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. 

Parametry

Składniki: 97% naturalnego omega-3 oleju z ryb morskich, naturalny aromat cytrynowy, octan DL-alfa-tokoferylu, octan retinylu, cholekalcyferol
Zawartość składników: w 5 ml (%RWS): 890 mg EPA, 605 mg DHA, 5 mg witaminy E (41,67%), 400 μg witaminy A (50%), 2,5 μg witaminy D (50%)
Zawartość: 200 ml
Sposób użycia: 5 ml dziennie (1 łyżeczka do herbaty) rano z posiłkiem, popić wodą. Niewskazany dla osób z obniżonym krzepnięciem krwi.
: Nie przekraczać porcji zal. do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.

Dyskusja na temat produktu

Czy mogą mi Państwo udostępnić analizę zanieczyszczeń oraz liczbę nadtlenkową produktu (TOTOX) oraz informację czy produkt był badany na obecność substancji zabronionych przez Światową Agencję Antydopingową (WADA).
Joanna
10. 11. 2021

Recenzja

    Nie znaleziono żadnych recenzji.

Produkty powiązane

fin Sitostabs Strong

  • Suplement diety
  • 81,00 PLN

Sitosterole pozyskane zSitosterole pozyskane z sosny


Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 25 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego