100% organiczny żel do picia

 • Polecamy
 • Suplement diety

Numer katalogowy: 300138

z Aloe Vera Barbadensis Miller

Twoja cena: 133,00 PLN
 • Status produktu dostępny

Opis produktu

Suplement diety Aloe Vera żel do picia to wysokiej jakości produkt z Włoch, który zawiera 100% organiczny żel pozyskany z miąższu z wnętrza świeżych liści Aloe Vera Barbadensis Miller z własnych upraw ekologicznych. Jest niepasteryzowany, bez dodatków aromatycznych i chemicznych oraz stabilizatorów, substancji słodzączych czy barwników. Zawiera naturalne konserwanty - kwas jabłkowy i mlekowy.

Producent do uprawy Aloe Vera nie używa żadnych środków chemicznych, pestycydów czy środków grzybobójczych. Organiczne uprawy posiadają certyfikat ECOGRUPPO ITALIA. Wszystkie procedury zgodne są z zasadami tzw. GREEN CONCEPT. Posiadają certyfikat HALAL. Nie zawiera derywatów hydroksyantracenowych (HAD <1ppm).

Aloe Vera

 • działa jak antyoksydant
 • w pozytywny sposób wpływa na pracę jelit, trawienie i wypróżnianie
 • wspomaga oczyszczanie organizmu, wspiera detoksykację
 • dba o układ odpornościowy
 • pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi
 • w pozytywny sposób wpływa na organizm przy napięciu i zmęczeniu

Parametry

Składniki: 100% organiczny żel do picia uzyskany z miąższu z wnętrza świeżych liści Aloe Vera Barbadensis Miller z własnych upraw ekologicznych, naturalne konserwanty: kwas jabłkowy, kwas mlekowy.
Zawartość składników: w 50 ml: organiczny żel do picia z miąższu z wnętrza świeżych liści Aloe Vera Barbadensis Miller 99,89%
Zawartość: 530 ml
Sposób użycia: 25 ml 2x dziennie, rano i w południe, na godzinę przed posiłkiem, nierozcieńczony lub z wodą czy sokiem. Przed użyciem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni.
: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. NIEPASTERYZOWANY. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, nieotwarty - w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: N & B S.r.I., Via N. Bellisario s.n. - Z.A. - 73025 Martano (LE) – ITALY

Załączone pliki

Dyskusja na temat produktu

Nie znaleziono żadnych komentarzy.

Recenzja

  Nie znaleziono żadnych recenzji.

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego