FINkonferencja 2020 ONLINE - podziękowania

FINkonferencja 2020 ONLINE - podziękowania

sobota 25 kwietnia 2020

Drodzy Uczestnicy nietypowej FINkonferencji,

w sobotnie popołudnie 25 kwietnia 2020 w gronie niemal 300 osób usiedliście przed ekranami swoich komputerów, by uczestniczyć w niezwykłej Konferencji Finclubu Poland. Niezwykłej, bo po raz pierwszy w historii Finclubu z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych. Firma Finclub w każdej sytuacji stara się pokazywać, że jak mówi współzałożycielka firmy Marketa Trojak „niemożliwe nie istnieje, wystarczy tylko chcieć”. Dlatego też, kiedy w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, odwołana została Międzynarodowa Finkonferencja w Ostrawie, kreatywny zespół Finclubu Poland przystąpił do działania. Proszę nam wierzyć – było to dla nas niemałe wyzwanie, nie tylko technologiczne. Długie godziny przygotowań prezentacji, filmików, animacji i następnie prób na wirtualnej sali wykładowej. Zrealizowaliśmy nasz zamiar i 25 kwietnia odbyła się pierwsza w historii Finclubu FINkonferencja, czyli prezentacja nowych produktów, w postaci wydarzenia online.  

Wszystkich uczestników powitał dyrektor generalny Tomasz Burawa wraz z menadżerem Anną Ferfecki, która równocześnie prowadziła całą konferencję. Następnie w wirtualny sposób z Republiki Czeskiej dołączyła do nas współzałożycielka firmy, pani Marketa Trojak. Płynnie przeszliśmy do części wykładowej, gdzie pełne najnowszej wiedzy wykłady uzupełnione były fantastycznymi filmikami prezentującymi właściwości omawianych produktów.

O znaczeniu profilaktycznym i terapeutycznym witaminy K2 w metabolizmie kości mówił lek. med. Antoni Kania. Nowy produkt fin Balancegluko caps zaprezentowała dr n. med. Renata Jurgiel, omawiając temat wpływu wahania poziomu glukozy we krwi na układ sercowo-naczyniowy. Lek. med. Jerzy Marciniak skupił się na optymalnych rozwiązaniach dla zrównoważonego rozwoju dzieci, prezentując nowość Finclubu przeznaczoną specjalnie dla dzieci – smaczne żelki witaminowe fin Multi Junior. Natomiast wykład o tym, w jaki sposób wyzwolić swoją energię i zapanować nad przewlekłym zmęczeniem z użyciem nowego suplementu diety Robuvit® przedstawiła doradca ds. suplementów diety mgr Gabriela Pagieła. Nasze wydarzenie wzbogacił o część artystyczną młody utalentowany muzyk Maciej Szustak.  

Ta wyjątkowa konferencja z pewnością zapisze się na długo w pamięci nas wszystkich. Co więcej, jednego możemy być pewni. Gorąca, rodzinna atmosfera, mnóstwo pozytywnych emocji i motywacja do działania towarzyszyć nam będzie zawsze, bez względu na okoliczności.  

Dziękujemy Wam za uczestnictwo oraz ciepłe i pozytywne komentarze.  

Wierzymy, że już niedługo spotkamy się na żywo
na kolejnych wydarzenia Finclubu!
 

Zespół Finclubu Poland

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 25 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego