FINkonferencja online 2021

FINkonferencja online 2021

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

 

Drodzy Uczestnicy sobotniej FINkonferencji online,

w sobotnie popołudnie 24 kwietnia przed ekranami swoich komputerów zasiadło liczne grono Finclubowiczów, by uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu firmy - mianowicie FINkonferencji Finclubu Poland ONLINE. Przyznajemy, iż organizacja konferencji z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych była dla nas niezłym wyzwaniem. Zawsze jednak towarzyszą nam słowa współzałożycielki firmy Małgorzaty Trojak, że „niemożliwe nie istnieje, wystarczy tylko chcieć”. Dlatego też i tym razem z ogromną motywacją i zaangażowaniem, energią oraz radością przygotowaliśmy dla Was sobotnie wydarzenia. Świadomi tego, że zmęczeni jesteśmy już obecną sytuacją wokół nas, postanowiliśmy, że tegoroczna FINkonferencja pełna będzie nowej, pozytywnej energii i jeszcze większej dawki rodzinnej atmosfery. Wierzymy, że wszystko powiodło się znakomicie.

Tegoroczne wydarzenie prowadziła menadżer ds. marketingu Anna Ferfecki, która na początku połączyła się ze studio w Czechach z gośćmi specjalnymi. W ten sposób dyrektor generalny Tomasz Burawa, współzałożycielka Finclubu Małgorzata Trojak oraz dyrektorzy Finclubu w Czechach i Niemczech - Janusz Burawa oraz na Słowacji i w Rumunii - Daniel Burawa oficjalnie otworzyli sobotnie wydarzenie przekazując uczestnikom słowa pełne radości, podziękowań, dumy oraz nadziei w lepsze jutro.

Następnie przyszedł czas na pełne wartościowej wiedzy wykłady. Trzy etapy budowania zdrowego biznesu zaprezentowała autorka idei Zrobię To Teraz - Joanna Kiernicka. Z kolei dr n. med. Renata Jurgiel podpowiedziała, jak dbać o nasz organizm, a w szczególności o nasze serce w czasie kryzysu i stresu. Psychobiolog zdrowia Sandra Jakóbik poprowadziła nas przez tajniki uwolnienia naszego ciała od napięcia. Natomiast tegoroczną nowość fin VitaEnergytabs zaprezentował lek. med. Jerzy Marciniak, który w bardzo przystępny sposób przedstawił zawiłości biochemiczne funkcjonowania mitochondriów w komórkach i wielokierunkowe działanie PQQ dla wyjątkowej ochrony mózgu przed procesami neurodegeneracyjnymi i innymi groźnymi schorzeniami układu nerwowego. Ostatni z wykładów poprowadził gość z Finlandii, znany wszystkim doskonale naukowiec Jarmo Hörkkö, który przedstawił swoje obserwacje na temat tego, w jaki sposób Trio MOCY (fin Ubiquinol caps, Robuvit® i fin VitaEnergytabs) potencjalnie może wspomóc łagodzić następstwa zespołu pocovidowego.

Część wykładowa była uzupełniona fantastycznymi filmikami produktowymi, utworami utalentowanego młodego muzyka Macieja Szustaka (Stellarnotes), międzynarodowymi pozdrowieniami Finclubowiczów z Polski, Czech i Słowacji oraz partnerów z Finlandii, jak również nietradycyjnym przedstawieniem misji Finclubu – tym razem pisaną piaskiem.

Nawiązując do słów Marka Twaina: „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. (…)” i życząc wszystkim uczestnikom odwagi marzyć, inspirować innych, działać tu i teraz - pożegnaliśmy się z tegoroczną FINkonferencją. Jesteśmy przekonani, że to wyjątkowe wydarzenie zapisze się na długo w pamięci nas wszystkich. Co więcej, jednego możemy być pewni - rodzinna atmosfera, mnóstwo pozytywnych emocji i motywacja do działania towarzyszyć nam będzie zawsze, bez względu na okoliczności.

 

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego