Przenieście się z nami w czasie i zakosztujcie odrobiny wyjątkowej atmosfery

Przenieście się z nami w czasie i zakosztujcie odrobiny wyjątkowej atmosfery

Międzynarodowa Finkonferencja 2016

Szanowni i mili FINCLUBOWICZE!

Wielu z Was spędziło sobotni dzień 16 kwietnia w „DUCHU FINCLUBU“ i uczestniczyło w tegorocznej Międzynarodowej Finkonferencji. Tym razem odbyła się ona w reprezentacyjnych pomieszczeniach Akademii Górniczej w Ostrawie.

To bardzo miłe, ponieważ przyjechało ponad 500 uczestników! Cieszy nas Wasze zainteresowanie nowymi produktami i aktualnościami ze świata Finclubu. Dotarli do nas partnerzy handlowi i członkowie oraz kilkudziesięciu lekarzy z Czech, Polski i Słowacji. Nie zabrakło również naszych miłych partnerów z Finlandii - pana Arno Latvusa, właściciela i dyrektora generalnego firmy Hankintatukku Oy, dyrektora eksportowego pana Matti Kaarlas i managera eksportu pani Hanne Rönkkö.

Ogromnie interesujące wykłady przedstawili członkowie Gremium Lekarskiego – z Czech lek.med. Jiří Matuška i mgr Martin Forejt, Ph.D, z Polski lek.med. Antoni Kania. Prezentowano nowe produkty: walczący z cholesterolem, dbający o naczynia i mózg olej z kryla (FIN VITAKRILCAPS), utrzymujący młodość i witalność FIN KARNOSITABS oraz działający uspokajająco na nerwy i dostarczający energii FIN VITAB12TABS.

Nie zabrakło nawet smacznego rautu oraz zapierającego dech w piersiach występu artystycznego w postaci dynamicznych akrobacji na szarfach oraz żywych rzeźb. Przebieg konferencji rejestrowały trzy zespoły telewizyjne.

Każdy uczestnik otrzymał kupon rabatowy, który należy zrealizować jak najszybciej. Zapraszamy również do skorzystania z kwietniowych motywacji, zwłaszcza nowości, które dostępne są w specjalnych wprowadzających cenach.

Jeszcze raz składamy wszystkim ogromne PODZIĘKOWANIA, za to, że znaleźli czas by spotkać się z nami i stworzyć wyjątkową i niezapomnianą atmosferę tegorocznej Finkonferencji. Dla wszystkich pozostałych, niech konferencja ta będzie inspracją na przyszłość.

Wasz FINCLUB

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego