Rodzinna atmosfera na tegorocznej konferencji – dziękujemy!

Rodzinna atmosfera na tegorocznej konferencji – dziękujemy!

 

Drodzy przyjaciele Finclubu,

Tegoroczna Międzynarodowa Finkonferencja już za nami - DZIĘKUJEMY Wam za udział i bardzo przyjemną, rodzinną atmosferę, która zapanowała w Ostrawie. Ogromnie nas cieszy, że już od początku byliście zainteresowani udziałem w tym wydarzeniu. Mimo deszczowej i chłodnej aury przeszło 500 Finclubowiczów z Polski, Czech i Słowacji zdecydowało się spędzić sobotę 22 kwietnia pod hasłem „W zdrowym ciele, zdrowy duch“ i przybyło do auli Akademii Górniczej.

Wierzymy, że powiodło nam się przygotować wszystko w taki sposób, abyście czuli się dobrze – od pierwszych chwil, kiedy przekroczyliście progi Akademii Górniczej i otrzymaliście materiały marketingowe wraz z prezentami, poprzez całodniowy program tj. ciekawe wykłady specjalistów z Gremium Lekarskiego (prezentacje nowości fin Argitabs, fin Triflextabs a także fin Mycelcaps i wykłady o witaminie K2 i klimakterium), mniej lub bardziej oficjalne wystąpienia kierownictwa firmy i zagranicznych gości, interesujące wystąpienie Hajime Fujii w japońskim kimonie czy zapierające dech w piersiach ewolucje parkourowców, aż po uroczyste wyróżnienia najlepszych Finclubowiczów czy emocjonujące losowanie nagród w loterii na zakończenie.

Dziękujemy Wam za pochwały i miłe słowa, za informacje zwrotne w ankietach. Jeszcze zanim przeczytacie wspomnienia z naszej Finkonferencji w czasopiśmie, zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć i przypomnienia sobie chwil spędzonych z Finclubem!

GALERIA ZDJĘĆ

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego