Testy laboratoryjne fin Probi8caps wypadły doskonale

Testy laboratoryjne fin Probi8caps wypadły doskonale

Analiza wykazała, że każda kapsułka zawiera co najmniej 6-krotność deklarowanej zawartości!

Niedawno na Słowacji Urząd ds. Zdrowia Publicznego prowadził projekt pod nazwą „Monitoring probiotyków“. W ramach tego monitoringu pracownicy regionalnego oddziału tej instytucji pobrali pięć próbek naszego suplementu diety fin Probi8caps. Produkt poddano serii analiz, w trakcie których określano między innymi czy poziom bakterii probiotycznych w produkcie jest zgodny z danymi wskazanymi na etykiecie.

O wynikach osobiście poinformował nas Wydział Higieny Żywności Odziału Regionalnego Urząd ds. Zdrowia Publicznego. Z nieskrywanym podziwem poinformowano nas, że wyniki fin Probi8caps wypadły doskonale!

Co wywołało taki podziw?

W materiałach dotyczących fin Probi8caps producent podaje, że produkt w czasie produkcji zawiera co najmniej 1x109 probiotyków w jednej kapsułce. Przeprowadzone badania wykazały, że każda kapsułka zawiera 6,4x109 do 8,1x109 probiotyków, czyli co najmniej 6-krotnie więcej niż deklarowana ilość!

Co więcej fin Probi8caps ma doskonały skład. Bakterie probiotyczne są uzupełnione o inulinę z cykorii, która wspomaga ich wzrost, a równocześnie pomaga zbudować równowagę w układzie pokarmowym. Bakterie probiotyczne są chronione przed niekorzystnymi warunkami przede wszystkim kwasami żołądkowymi, zatem do jelit trafiają w formie nienaruszonej i maksymalnie aktywne.

Jest nam ogromnie miło i bardzo się cieszymy, że ponownie potwierdziła się bezkonkurencyjna jakość naszych produktów i że dzięki temu możemy pomagać ludziom zachować to co najcenniejsze - zdrowie.

fin Probi8caps

Opis produktu

Suplement diety fin Probi8caps zawiera inulinę i opatentowaną mieszankę 8 rodzajów bakterii, która w momencie produkcji zawiera co najmniej jeden miliard bakterii kwasu mlekowego. Wspomagają prawidłowe funkcjonowanie jelit i naturalną odporność. Inulina pomaga zwiększać częstotliwość wypróżniania się.

Opatentowana mieszanka zwiększa stabilność bakterii w trakcie produkcji, przez okres magazynowania produktu i w trakcie trawienia.

Zawartość składników:

inulina 382,88 mg; twarda żelatyna wołowa; mieszanka 13,12 mg zawierająca: Bifidobacterium bifidum BF2, Lactobacillus acidophilus LH5, Lact. casei LC1, Lact. plantarum LP1, Lact. rhamnosus LR 3, Bifidobacterium lactis BL4, Streptococcus thermophilus ST3, Bifidobacterium longum BG3; subst. przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych. W chwili produkcji suplement diety zawiera co najmniej 1 miliard probiotyków.

Zawartość: 70 kaps./35 g
Sposób użycia:

3 kaps. dziennie, rano, w południe i wieczorem po jednej, popić odpowiednią ilością płynu.

Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temp. pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 25 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego