Uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową!

Uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową!

Szanowni Finclubowicze,
pozwólcie, abyśmy jeszcze raz życzyli Wam wszystkiego najlepszego w nowym 2015 roku. 

Życzymy przede wszystkim zdrowia, szczęścia oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Z pewnością każdy z nas powziął jakieś noworoczne postanowienia, które chciałby spełnić w tym roku. I my również mamy takie jedno postanowienie. Chcielibyśmy zapewnić Wam coś, co  uprości i ułatwi Wam życie, a równocześnie pomoże na drodze do zdrowia i sukcesów osobistych.

Dzisiejsze życie, praktycznie w każdym aspekcie staje się coraz szybsze. Nowe technologie pojawiają się tak szybko, że trudno za nimi nadążyć. Często uczymy się czegoś, co na początku nauki jest nowością, a przy zakończeniu nauki, jest już przestarzałe. Czy jeszcze parę lat temu nie było marzeniem oglądanie telewizji w telefonach komórkowych? Lub fakt, że za pośrednictwem komórek będziemy robić zakupy? A przecież dziś to już oczywistość … Statystyki pokazują, że ludzie odchodzą od komputerów stacjonarnych na rzecz urządzeń mobilnych. Dokładnie liczby wskazują, że 3/4 użytkowników internetu korzysta z tabletów i smartfonów zamiast z komputerów stacjonarnych.

I Finclub idzie z duchem czasu! Dlatego dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam nasze nowe strony internetowe, prezentujące nowy, czysty design. Strony automatycznie dostosują się do urządzenia, na których z nich korzystacie. Inaczej wyglądać będzie wersja mobilna na smartfon czy tablet, a inaczej wersja na notebook lub komputer stacjonarny. Jednak zawsze pod ręką (lub palcem) będziecie mieć najważniejsze przyciski, które doprowadzą Was do  informacji, które w danym momencie będziecie potrzebować.

Twój login i hasło zostały przeniesione ze starych stron internetowych. Login i hasło pozostają takie same. Logowanie można poświadczyć klikając na niniejszy link: http://www.finclub.pl/logowanie/.

Oprócz przyjemnego wyglądu, przygotowaliśmy dla Was pełno nowości. Informacje, które pomogą Wam:

  • wyjaśnić swoim klientom, dlaczego wybrać właśnie Finclub
  • dzięki interaktywnemu doradcy pomogą znaleźć najodpowiedniejszy w danym momencie produkt
  • pokazać, jak powstała nasza firma i co przez 10 lat obecności na rynku osiągnęła
  • przedstawić naszych zagranicznych dostawców
  • wyjaśnić magię biznesu MLM
  • doradzić, gdzie znajdują się nasze Punkty Ekspozycyjne i kiedy będą się tam odbywać spotkania Finclubu

Oczywiście w dniu dzisiejszym, w chwili uruchomienia naszych stron, cały proces nie kończy się. A odwrotnie to dopiero początek i ogromne wyzwanie dla nas. Na bieżąco będziemy bowiem dodawać kolejne nowości, które - jak obiecaliśmy - ułatwią Wam pracę i pomogą szybciej osiągnąć sukces z Finclubem. Możecie się cieszyć na wiele nowości, dla nas to również radość, że możemy wciąż rozwijać się dla Was Finclubowiczów. 

Życzymy Wam wiele sukcesów!

Wasz Finclub

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego