MLM to handlowy model przyszłości

Jakie opinie na temat MLM prezentują najbogatsi ludzie na świecie?

 

Gdybym miał dziś budować firmę od nowa, raczej niż budować firmę w tradycyjnym systemie, wybudowałbym firmę na zasadach marketingu sieciowego.

Bill Gates, założyciel Microsoftu, najbogatszy człowiek na świecie​​

 

Marketing sieciowy jest przemysłem z obrotem 114 miliardów dolarów rocznie. Przez ostatnie dziesięciolecie zanotował wzrost o 91%. Globalnie pracuje w nim ponad 60 milionów ludzi, z tego 15 milionów to Amerykanie. Biorąc to na zwykły rozum jest to biznes XXI wieku. 

Warren Buffett, obecnie najefektywniejszy inwestor na świecie oraz trzeci najbogatszy człowiek na świecie 

 

Gdyby wszystko ztracił i musiałbym zaczynać wszystko zupełnie od początku, znalazłbym dobrą firmę MLM i rzuciłbym się w wir pracy.

Donald Trump, magnat handlowy

 

Im bardziej pogłębiał się będzie kryzys zaufania do tradycyjnych narzędzi reklamowych, tym bardziej nowoczesny handel opierał się będzie na skutecznym marketingu referencyjnym.

Frank Maguire, były szef KFC, FedEx i American Airlines

 

MLM może rozwiązać kryzys ekonomiczny. Jest bowiem szansą dla każdego.

Bill Clinton, 42 prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki 

 

W MLM najbardziej godnym uwagi jest to, że wyższą pozycję można osiągnąć wyłącznie wykazując wiarygodność i okazując pomoc innym – klientom lub dystrybutorom.

Paul Zane Pilzer, ekonomista 

 

Ludzie mogą pracować z domu, być ze swoimi bliskimi, pielęgnować wzajemne realcje a równocześnie pracować, to sprawia, że ten biznes jest tak piękny. Dobroć jest drogocennym darem, nie można otrzymać go od każdego. Jeśli jednak człowiek poleca Wam coś, w co sam wierzy, przekazuje Wam kawałek siebie, swoje doświadczenia.

Warren Buffett, obecnie najefektywniejszy inwestor na świecie oraz trzeci najbogatszy człowiek na świecie 

 

Istnieją dwie drogi jak zarabiać w  MLM. Pierwsza prowadzi przez sprzedaż bezpośrednią. Co sprzedam, z tego mam prowizję. To jednak nie jest multilevel marketing, jest to prowadzenie działalności ze sprzedażą własną. Rzeczywisty MLM zaczyna się, kiedy nauczymy własnego sposobu sprzedaży innych ludzi. Tu zaczyna się wymiar społeczny MLM.

Donald Trump, magnat handlowy

 

Wolałbym raczej mieć 1 % z pracy 100 ludzi, niż 100 % ze swojej własnej pracy.

John D. Rockefeller, amerykański przemysłowiec

 

MLM daje możliwość wybudowania własnej firmy z bardzo małym ryzykiem, ponieważ nie musimy utrzymywać żadnych pracowników, marketingu ani magazynu, a firma potrzebuje bardzo mały kapitał początkowy.

Donald Trump, magnat handlowy

 

Zasady MLM są wszędzie wokół nas. Nawet i my jesteśmy MLM. Każdy z nas nieustannie coś poleca – dobry film, dobry samochód, dobrą Tylko, że o tym nie wiemy i nie mamy z tego żadnego zysku.

Donald Trump, magnat handlowy 

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 25 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego