fin Artetabs

  • Nowość
  • Suplement diety

Numer katalogowy: 300177

Monakoliny K z czerwonego ryżu

Twoja cena: 111,00 PLN
  • Status produktu dostępny

Opis produktu

Suplement diety fin Artetabs zawiera monakoliny K ze sfermentowanego czerwonego ryżu, dodatkowo wzbogacony jest o koenzym Q10, witaminy B6, B12 oraz kwas foliowy.

Czerwony ryż pozyskuje się w wyniku fermentacji białego ryżu. Następnie ziarenka są suszone i mielone. Monakolina K z fermentowanego czerwonego ryżu pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Witaminy B6 i B12 oraz kwas foliowy pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny i pomagają w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

Koenzym Q10 znajduje się w każdej komórce naszego ciała. Uczestniczy w procesach, w trakcie których w organizmie wytwarzana jest energia. Jego produkcja w organizmie spada wraz z wiekiem, występowaniem niektórych chorób i stosowaniem niektórych leków.

Parametry

Składniki: substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; proszek ze sfermentowanego czerwonego ryżu, ubichinon, cyjanokobalamina, chlorowodorek pirydoksyny, kwas pteroilomonoglutaminowy.
Zawartość składników: w 1 tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): koenzym Q10 10 mg, monakoliny ze sfermentowanego czerwonego ryżu 2,99 mg, witamina B6 1,4 mg (100%), kwas foliowy 200 μg (100%), witamina B12 2,5 μg (100%)
Zawartość: 60 tabletek / 30 g.
Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, najlepiej wieczorem, z posiłkiem, popić wodą. Nie popijać sokiem z grejpfruta i nie spożywać wraz z alkoholem.
: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Nie spożywać dziennej ilości równej lub wyższej niż 3 mg monakolin ze sfermentowanego czerwonego ryżu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią, dzieci w wieku poniżej 18 lat, osoby dorosłe w wieku powyżej 70 lat, osoby cierpiące na zaburzenia pracy wątroby, nerek i mięśni lub po przeszczepie organów. Nie należy spożywać, jeśli zażywasz leki obniżające poziom cholesterolu lub jeśli już spożywasz inne produkty zawierające sfermentowany czerwony ryż. Należy zwrócić się o poradę do lekarza w sprawie spożycia tego produktu w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów zdrowotnych. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Załączone pliki

Dyskusja na temat produktu

Nie znaleziono żadnych komentarzy.

Recenzja

    Nie znaleziono żadnych recenzji.

Produkty powiązane

fin Fosfo Liquid

  • Nowość
  • Suplement diety
  • 146,00 PLN

Fosfolipidy w formie płynnej


Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego