fin Colostrum

  • Suplement diety

Numer katalogowy: 200020

EAN: 8594173700215

100% colostrum (siara) kozy

Twoja cena: 337,00 PLN
  • Status produktu dostępny

Opis produktu

Suplement diety fin Colostrum zawiera siarę kozy, unikalny płyn produkowany przez samice ssaków tuż po porodzie, pierwsze mleko przed właściwą laktacją. Zawiera w skoncentrowanej formie różne biologicznie aktywne substancje, jak np. immunoglobuliny, laktoferynę, cytokiny, witaminy, biominerały, czynniki wzrostu, interferon i inne.

Dzięki zawartości tychże substancji czynnych siara jest elementem dbałości o układ odpornościowy, mikroflorę jelitową i ogólną witalność organizmu. Pomaga zmniejszać uczucie zmęczenia i znużenia, przyspieszać regenerację sił, również np. przy treningu.

W gospodarstwach, z których pozyskiwana jest siara, zwierzęta hoduje się w tradycyjny sposób, z gwarancją czystego środowiska. Są to małe, czeskie i słowackie gospodarstwa ekologiczne z minimalnym zastosowaniem techniki i chemii. Zwierzęta są bardzo dokładnie wybierane i kontrolowane. Zwierzętom umożliwia się naturalny wypas i chów zgodnie z naturą. Proces produkcji siary jest opatentowany i gwarantuje zachowanie jak największej ilości substancji czynnych.

Parametry

Składniki: 100% kozie colostrum (czysta siara, liofilizat) 250 mg, HPMC roślinna otoczka kapsułki z celulozy
Zawartość składników: w 2 kapsułkach: kozie colostrum 500 mg.
Zawartość: 60 kapsułek/ 19 g
Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie, jedna rano i jedna w południe, co najmniej pół godziny przed posiłkiem, popić wodą.
: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, chronić przed bezpośrednim działaniem słońca. Po otwarciu przechowywać w zamkniętym opakowaniu w lodówce. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Betula Pendula, s.r.o., Heršpická 813/5, 639 00 Brno, Czechy

Dyskusja na temat produktu

Jaki jest czas pozyskiwania siary i jaki proces przetwarzania?
Katarzyna
2. 1. 2024
Czy można podawać to 1,5 rocznemu dziecku?
Katarzyna
7. 4. 2023
Suplementy diety firmy Finclub nie należą do grupy środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, czyli takich środków, które zgodnie z ich definicją muszą spełniać szczególne wymagania w zakresie składu oraz sposobu produkcji, zapewniające, że środki te będą zaspokajały specjalne potrzeby żywieniowe przykładowo takich konsumentów, jakimi są niemowlęta i małe dzieci w wieku od roku do 3 lat. Pomimo tego, iż w większości sytuacji nie ma potrzeby podawania tak małym dzieciom suplementów diety, to jednak warto sięgać po te pojedyncze, dedykowane określonym niedoborom w przypadku ich wystąpienia. Przede wszystkim natomiast każdą suplementację warto skonsultować z lekarzem, który indywidualnie podchodząc do każdego organizmu dziecka może spersonalizować prawidłową suplementację dla dziecka.
Finclub Poland
11. 4. 2023
Jaki jest czas pozyskiwania siary i jaki proces przetwarzania? Nie znalazlam tego nigdzie...
Marta
11. 2. 2023

Strona 1 z 6

Recenzja

    Nie znaleziono żadnych recenzji.

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego