fin Fosfosercaps 90 caps.

 • Suplement diety
 • Najczęściej kupowane

Numer katalogowy: 300135

EAN: 6428300001086

Źródło fosfatydyloseryny i kwasu fosfatydowego

Twoja cena: 414,00 PLN
 • Status produktu dostępny

Opis produktu

Suplement diety fin Fosfosercaps zawiera fosfolipidy pozyskane z soi i oleju roślinnego. Głównymi składnikami są opatentowany kompleks fosfatydyloseryny oraz kwasu fosfatydowego. Fosfatydyloseryna wchodzi w skład komórek mózgowych, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Pomaga aktywować i odnawiać komórki nerwowe, wspomaga koncentrację i zdolność uczenia się.

Parametry

Składniki: fosfolipidy z soi 480 mg, olej roślinny, żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgotność: glicerol; barwnik: tlenki żelaza
Zawartość składników: w 2 kapsułkach: fosfatydyloseryna 200 mg, kwas fosfatydowy 200 mg.
Zawartość: 90 kaps./87 g.
Sposób użycia: 1-2 kapsułki dziennie, rano i w południe podczas posiłku, popić płynem. Podawanie w godzinach wieczornych może spowodować problemy z zasypianiem.
: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

Dyskusja na temat produktu

Witam syn 8 lat stwierdzona lekka padaczka dziecieca czy można podawać ten suplement?
Asia
12. 12. 2023
Suplement diety to środek spożywczy, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety. Jego stosowanie w takim przypadku należy omówić z lekarzem prowadzącym.
Finclub Poland
12. 12. 2023
Biorę na rozrzedzenie krwi Vessel Due (przeciwzakrzepowo) - czy to nie koliduje z Fosfosercaps? Wiem, że z lekami przeciwzakrzepowymi nie wolno brać np. miłorzębu - stad moje pytanie.
Krystyna
5. 4. 2023
Suplement diety fin Fosfosercaps nie koliduje z lekiem Vessel Due. Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania tego suplementu diety przy jednoczesnym podawaniu leku na rozrzedzanie krwi, bowiem Fosfosercaps nie ma wpływu na krzepliwość krwi. Jednakże w przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy zasięgnąć porady lekarza prowadzącego pacjenta.
Finclub Poland
12. 4. 2023

Strona 1 z 2

Recenzja

 • matka stosuuje u mojego ojca po udarze , mówi ze jest lepiej, ojciec bardziej umie sie ogarnąć
  Patrycja Skowronek
 • matka stosuuje u mojego ojca po udarze , mówi ze jest lepiej, ojciec bardziej umie sie ogarnąć
  Patrycja Skowronek
 • ja podawałam siostrze po udarze tez niesamowite rezultaty
  Małgorzata Zoładż
 • fosfosercaps zacząłem stosować gdyż coraz częściej zdarzało mi się zapominać o tym czy zamknąłem drzwi na klucz lub gdzie położyłem klucze od samochodu itp. w związku z dużym przeciążeniem obowiązkami w pracy. Problem ustąpił po ok. 3 miesiącach stosowania Dawkowałem 1 caps. dziennie kurację zakończyłem miesiąc temu .Daję 5 gwiazdek
  Grzegorz

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego