fin Islandis

  • Polecamy
  • Suplement diety

Numer katalogowy: 300917

EAN: 6428300005077

Smaczny syrop z porostu islandzkiego, skrzypu, tymianku i anyżu

Twoja cena: 83,00 PLN
  • Status produktu dostępny

Opis produktu

Suplement diety fin Islandis to smaczny, naturalny syrop, który zawiera wyciąg z porostu islandzkiego, skrzypu, tymianku i owoców anyżu, słodzony miodem. Jest zalecany jako produkt wspierający prawidłowe funkcjonowanie dróg oddechowych.

Zawarte w suplemencie diety składniki wspomagają prawidłowe funkcjonowanie dróg oddechowych, wpływają kojąco na śluzówkę gardła, działają wspierająco na naturalne mechanizmy obrony organizmu. Działają wzmacniająco oraz ochronnie w okresach przesileń i zmian pogodowych.

• Porost islandzki wpływa kojąco na śluzówkę jamy ustnej i gardła. Wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu. 
• Tymianek wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego. 
• Anyż, skrzyp i macierzanka wspomagają prawidłowe funkjonowanie układu oddechowego. Skrzyp wspomaga również prawidłowe funkcjonowanie wątroby, nerek oraz wydalanie. 
• Miód poprawia właściwości smakowe i uzupełnia działanie składników roślinnych. Zawiera wiele podstawowych związków organicznych, enzymów, minerałów i witamin.

Parametry

Składniki: w 15 ml: ekstrakt z porostu islandzkiego 4,71 g, co odpowiada 120 mg całej rośliny porostu (Cetraria Islandica); miód 4,58 g; syrop 3,9 g; ekstrakt z tymianku 1,88 g, co odpowiada 45 mg nadziemnej części rośliny tymianku (Thymus vulgaris); ekstrakt ze skrzypu 1,26 g, co odpowiada 30 mg łodygi skrzypu (Equisetum arvense); ekstrakt z anyżu 0,42 g, co odpowiada 15 mg nasion anyżu (Pimpinella ansum); substancja konserwująca: sorbinian potasu.
Zawartość: 250 ml
Sposób użycia: 15 ml 3x dziennie rozcieńczonych wodą, rano, w południe i wieczorem, niezależnie od posiłków. 15 ml = łyżka stołowa.
: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskaza­ny dla dzieci do lat 3. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.

Dyskusja na temat produktu

Jaki jest termin przydatności?
Marta Wajszczyk
17. 12. 2021

Recenzja

    Nie znaleziono żadnych recenzji.

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego