fin Kalcitabs

  • Suplement diety

Numer katalogowy: 300904

Wapń, witaminy K2 i D3

Twoja cena: 192,00 PLN
  • Status produktu dostępny

Opis produktu

Suplement diety fin Kalcitabs zawiera opatentowaną substancję AquaminTM (roślinne źródło wapnia i innych pierwiastków), witaminę K2-MK7 (z japońskiego fermentowanego sojowego sera natto) oraz witaminę D3 (pozyskaną z porostów). Nie zawiera żadnych składników odzwierzęcych, dlatego jest odpowiedni także dla wegan.

Aquamin™ pochodzi z wód u wybrzeży Irlandii i Islandii. Pozyskiwany jest z czerwonej algi Lithothamnion calcareum, która absorbuje podstawowe minerały z morza. Jego działanie zostało potwierdzone wieloma badaniami.

Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. 

Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów i w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Parametry

Składniki: węglan wapnia (AquaminTM) 666,7 mg, menachinon 55 mg, substancja przeciwzbrylająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; cholekalcyferol z porostów, stabilizator: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
Zawartość składników: w 1 tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): wapń 200 mg (25%), witamina K2 100 μg (133%), witamina D3 25 μg (500%).
Zawartość: 90 tabletek / 68 g
Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, rano, po posiłku, popić.
: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Dyskusja na temat produktu

Nie znaleziono żadnych komentarzy.

Recenzja

    Nie znaleziono żadnych recenzji.

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego