fin Kurkumtabs

  • Nowość
  • Suplement diety

Numer katalogowy: 300897

Ekstrakt z kurkumy

Twoja cena: 182,00 PLN
  • Status produktu dostępny

Opis produktu

Suplement diety fin Kurkumtabs zawiera wysokiej jakości opatentowany, dobrze przyswajalny ekstrakt z kurkumy Meriva®, który doskonale wpływa na ogólny dobrostan organizmu. Dzięki opatentowanemu składowi i metodzie produkcji ekstraktu z kurkumy substancje czynne - kurkuminoidy - są 30x bardziej skuteczne, zatem możliwe jest zastosowanie mniejszej ilości ekstraktu w porównaniu ze zwykłymi ekstraktami z kurkumy.

Kurkuma, inaczej Ostryż długi (Curcuma Longa L.), jest od wieków znana jako roślina wspierająca oczyszczanie organizmu i procesy trawienne, wpływa również korzystnie na wątrobę i stawy. Do pozyskania kurkumy wykorzystuje się korzeń rośliny, która jest rośliną ozdobną. To właśnie korzeń zawiera substancje czynne, z których najważniejszymi są kurkuminoidy. 

Kurkuma ma korzystny wpływ na:

  • prawidłowe trawienie
  • prawidłowe funkcjonowanie wątroby
  • prawidłowe funkcjonowanie stawów

Parametry

Składniki: Meriva® (ekstrakt z kurkumy, lecytyna ze słonecznika, celuloza mikrokrystaliczna), substancje przeciwzbrylające: mannitol, celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, dwutlenek krzemu; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; emulgator: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
Zawartość składników: w 1 tabletce: kurkuminoidy 100 mg
Zawartość: 40 tabletek/44 g
Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, rano, z posiłkiem, popić płynem
: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Niewskazany dla dzieci, osób z zaburzeniami funkcjonowania dróg żółciowych, z zapaleniem wątroby. Może reagować z lekami przeciwzakrzepowymi i immunosupresyjnymi. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Dyskusja na temat produktu

Nie znaleziono żadnych komentarzy.

Recenzja

    Nie znaleziono żadnych recenzji.

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego