fin Uri-inkotabs

  • Suplement diety

Numer katalogowy: 300167

EAN: 6428300094927

Ekstrakty z pestek dyni i owoców palmy sabałowej

Twoja cena: 214,00 PLN
  • Status produktu dostępny

Opis produktu

Suplement diety fin Uri-inkotabs zawiera ekstrakt z pestek dyni EFLA® 940 i owoców palmy sabałowej.

Ekstrakty te są źródłem kwasów tłuszczowych oraz fitosteroli, które mają pozytywny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie prostaty i dróg moczowych. Z jego pomocy skorzystają kobiety z nietrzymaniem moczu lub zbyt aktywnym pęcherzem moczowym. Zalecany jest mężczyznom, którzy mają problem z powiększoną prostatą.

Palma sabałowa wspomaga prawidłowe funkcjonowanie prostaty, działanie układu moczowo-płciowego, w korzystny sposób wpływa na wzrost włosów.

Ekstrakt z pestek dyni wspomaga prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych, jest elementem dbałości o prostatę. Pestki dyni były tradycyjnie stosowane w problemach z oddawaniem moczu spowodowanych rozrostem prostaty, w celu regulacji nadmiernie aktywnego pęcherza moczowego lub problemów z nietrzymaniem moczu.

Dynie stosowane do pozyskania opatentowanego ekstraktu EFLA® 940 są uprawiane w Europie. Działanie EFLA® 940 jest przedmiotem badań, które wskazują że pomaga rozluźnić mięśnie pęcherza moczowego (wypróż-nienie jest łatwiejsze), wzmacnia ściany pęcherza moczowego, dno miednicy i mięśnie zwieracza. W badaniach na starszych mężczyznach z pollakisurią (ciągłe parcie na mocz) wykazano aż o 40% zmniejszenie konieczności nocnego oddawania moczu.

Parametry

Składniki: substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; wodny ekstrakt z pestek dyni EFLA®940 (Cucurbita pepo L.), ekstrakt z owoców palmy sabałowej (Serenoa repens).
Zawartość składników: 2 tabletkach: ekstrakt z pestek dyni EFLA® 500 mg, ekstrakt z palmy sabałowej 320 mg.
Zawartość: 60 tabletek / 60 g.
Sposób użycia: 2 tabletki dziennie, 1 tabletka rano, 1 tabletka wieczorem z posiłkiem, popić.
: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat, kobiet w ciąży, matek karmiących piersią, osób stosujących leki przeciwzakrzepowe lub hormonalne, z niewydolnością wątroby lub nerek. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cie-szyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Dyskusja na temat produktu

nawracajace zapalenie pęcherza i bakterie w moczu ,co zastosować?
Joanna WIKTORKO
27. 5. 2021
Szanowna Pani! W każdym przypadku należy indywidulanie skonsultować problem. Zapraszamy do skorzystania z telefonicznych konsultacji lekarskich.
Finclub
30. 5. 2021

Recenzja

    Nie znaleziono żadnych recenzji.

Produkty powiązane

fin Uricaps probi

  • Suplement diety
  • 209,00 PLN

Ekstrakt z żurawiny, inulina, probiotyki

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego