fin VitaEnergytabs

  • Suplement diety

Numer katalogowy: 300971

Wielofunkcyjny MGCPQQ®

Twoja cena: 291,00 PLN
  • Status produktu dostępny

Opis produktu

Suplement diety fin VitaEnergytabs zawiera substancję czynną MGCPQQ® - japoński opatentowany ekstrakt, który wspiera funkcje mitochondrialne w organizmie i jest ważny dla komórek nerwowych. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, jest odpowiedni dla wegan.

Badania prowadzone przez naukowców wykazały, że MGCPQQ® poprawia funkcjonowanie mitochondriów, które pomagają zachować prawidłową aktywność psychiczną i fizyczną organizmu. W korzystny sposób wpływa na mózg, procesy pamięciowe, funkcje umysłowe. Pozytywnie wpływa na metabolizm organizmu, wspomaga witalność. Działa jako antyoksydant.

Substancja ta występuje przede wszystkim w najważniejszych narządach (mózg, serce), które dla prawidłowego funkcjonowania potrzebują energii. Badania wykazują, że MGCPQQ® posiada potencjalne działanie ochronne dla zdrowia mózgu, działanie neuroprotekcyjne i pomagające utrzymać prawidłowe funkcje umysłowe w procesie starzenia się organizmu.

MGCPQQ® jest związkiem rozpuszczalnym w wodzie pozyskiwanym w procesie fermentacji bakterii Hyphomicrobium denitrificans. W roku 2018 otrzymał w UE status nowej żywności (Novel Food). Ludzki organizm nie potrafi wytwarzać tego związku, jednak niewielką ilość produkują drobnoustroje jelitowe, musi być przeważnie pozyskiwany z pożywienia. Jego źródłem jest np. pietruszka, kiwi, zielona papryka, papaja czy tofu.

Parametry

Składniki: substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kw. tłuszczowych; skrobia kukurydziana wstępnie żelowana; MGCPQQ® (sól disodowa chinonu pirolochinoliny)
Zawartość składników: w 2 tabletkach: MGCPQQ® (sól disodowa chinonu pirolochinoliny) 20 mg
Zawartość: 60 tabletek/15 g
Sposób użycia: 2 tabletki dziennie, z posiłkiem, popić
: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Dyskusja na temat produktu

Nie znaleziono żadnych komentarzy.

Recenzja

    Nie znaleziono żadnych recenzji.

Produkty powiązane

Robuvit®

  • Suplement diety
  • 208,00 PLN

Ekstrakt z dębu szpułkowego i witamina B12

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 25 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego