Przekaż 1% podatku

Przekaż 1% podatku

Na rzecz Fundacji Spełniaj Marzenia

Tak niewiele, a może uczynić tak dużo. Przekazując 1% podatku możesz wesprzeć cele statutowe naszej Fundacji. Naszymi celami są przede wszystkim ochrona i promocja zdrowia oraz promowanie działań służących komunikacji społecznej oraz wspieranie aktywizacji zawodowej i kształcenia ustawicznego osób w każdym wieku.

To bardzo proste wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (dotyczy PIT 28, 36, 36L, 37, 38, 39, PIT-CFC, PIT-OP) wypełnić odpowiednią rubrykę. W rubryce „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego” swojego rocznego zeznania podatkowego wpisać numer KRS: 0000215720, a w rubryce „Cel szczegółowy“ wskazać Finclub.

Kto może przekazać 1% podatku?
PIT 28 – podatnicy rozliczający się na zasadzie ryczałtu od przychodu ewidencjonowanego;
PIT 36 – przedsiębiorcy;
PIT 36L – podatnicy rozliczający się na zasadzie podatku liniowego;
PIT 37 – osoby fizyczne, emeryci i renciści;
PIT 38 – osoby rozliczające podatek giełdowy;
PIT 39 – osoby, które sprzedały nieruchomość;
PIT–CFC – osoby posiadające udziały lub akcje zagranicznych spółek kontrolowanych;
PIT–OP – oświadczenie mogą wypełnić, które dostały od organu rentowego (np. ZUS) roczne obliczenie podatku na formularzu PIT–40A i chcą 1% podatku dla wybranej organizacji pożytku publicznego.

Aby wpłata trafiła na rzecz Fundacji Finclubu, konieczne jest oprócz podania numeru KRS, w rubryce „Cel szczegółowy“ wpisanie Finclub.

Dziękujemy za przekazane środki i wsparcie.
Finclub Poland

„Im dajesz więcej, tym większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać to nie znaczy tracić.“ /Antoine de Saint-Exupery/

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 25 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego