Natura & Benessere

Nasz włoski dostawca 100% naturalnych kosmetyków z Aloe Vera spółka Natura & Benessere od roku 1988 zajmuje się badaniami i rozwojem rozwiazań w celu poprawy jakości naszego życia z wykorzystaniem naturalnych środków. Jednym z ich najważniejszych celów przy tworzeniu nowego produktu jest uzyskanie nie tylko doskonałego wyniku, ale przede wszystkim uwzględnienie wszystkich potrzeb kazdego rodzaju skóry.  Gwarantują wysoki standart jakości swoich produktów, ponieważ kontrolowany jest każdy etap cyklu produkcji. Wszystkie etapy ekologicznego cyklu produkcji są certyfikowane przez stosowne inspekcje - firmy ECOGRUPPO ITALIA a NATRUE. Są to bardzo ważne certyfikaty, które gwarantują jakość zarówno produktu jak i całej firmy.

Natura & Benessere nadzoruje kompletny proces produkcji. Od momentu zasadzenia nasion rośliny aż po końcowy produkt. To wszystko na własnej certyfikowanej bioekologicznej  farmie, gdzie nie stosuje się żadnych chemicznych środków ochrony roślin ani pestycydów. Rostliny uprawiane są zgodnie ze starodawnymi tradycjami - tak jak kiedyś robili to starożytni Rzymianie. Stosuje się tutaj zbiór ręczny, ponieważ umożliwia on zachowanie wszystkich nadzwyczajnych substancji czynnych o wysokich właściwościach odżywczych i leczniczych, które rośliny zawierają w sobie. To niezmiernie ważne, ponieważ skuteczność produktów Aloe Vera zależy właśnie od czystości roślin, sposobu ich uprawy, metody przetwarzania i sposobu konserwacji.
Natura & Benessere w procesie tworzenia nowych produktów  współpracuje z Centrum Kosmetologii przy Uniwersytecie w Ferrarze oraz Departamentem Nauki przy Uniwersytecie w Pavii.

Wszystkie produkty N&B:

  • nie zawierają parabenów
  • są konserwowane wyłącznie naturalnymi i hipoalergicznymi konserwantami
  • są produkowane bez alkoholu
  • posiadają naturalny, nieagresywny zapach
  • nie zawierają SLS (Sodium Laureth Sulfate)
  • nie zawierają wazeliny ani parafiny
  • nie są testowane na zwierzętach
  • wszystkie są produkowane w ten sposób, aby w pełni uwzględniałych właściwości skóry

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 25 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego