O nas

Rzetelność

Stawiamy na rzetelność przekazywanych informacji, świadczonych usług, kontaktów zawodowych z partnerami handlowymi oraz pracownikami.

W ośmiu krajach, gdzie Finclub jest obecny na rynkach współpracuje z nami 2000 lekarzy zrzeszonych w ramach Gremium Lekarskiego Finclubu. Specjaliści ci są gwarantem jakości publikowanych informacji i całego naszego programu opieki zdrowotnej. Dzięki tej współpracy firma może zaoferować swoim klientom dostęp do konsultacji lekarskich, a także wydawany raz w roku Biuletyn Gremium Lekarskiego zawierający specjalistyczne artykuły dotyczące naszych suplementów diety.

Dla polskich klientów są wybierane produkty, które są ukierunkowane na konkretne, specyficzne problemy mieszkańców Polski. Taki wybór zawsze jest konsultowany z naszymi specjalistami z Gremium Lekarskiego.

Nie wydajemy milionów na mega kampanie reklamowe, dla nas najważniejsze są osobiste doświadczenia naszych zadowolonych klientów.

Rozwój osobisty

Swoim współpracownikom i partnerom handlowym umożliwiamy długookresowy rozwój osobisty w wielu dziedzinach. Finclub daje możliwość nie tylko dbania o własne zdrowie, ale również możliwość rozwoju zawodowego i budowania własnego biznesu. 

Jakość

Jakość jest dla nas słowem kluczowym. Bez względu czy chodzi o jakość produktów, dostawców, jak i o jakość usług, materiałów i informacji, które przekazujemy. W czeskiej spółce matce wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2009. Spółka matka posiada również certyfikat TOP CZECH QUALITY,  a w roku 2012 otrzymała wyróżnienie AAA rating.

„Ważnym jest, że nasze produkty są najwyższej jakości, ale o wiele ważniejsze jest to, że naprawdę Wam pomagają.“

Jan Trojak, założyciel firmy

Nasi najważniejsi partnerzy i dostawcy

Hankintatukku Oy

Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub, produkuje firma Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach. Spółka ta należy należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach, a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Więcej informacji

Natura & Benessere

Nasz włoski dostawca 100% naturalnych kosmetyków z Aloe Vera spółka Natura & Benessere od roku 1988 zajmuje się badaniami i rozwojem rozwiazań w celu poprawy jakości naszego życia z wykorzystaniem naturalnych środków.  Jednym z ich najważniejszych celów przy tworzeniu nowego produktu jest uzyskanie nie tylko doskonałego wyniku, ale przede wszystkim uwzględnienie wszystkich potrzeb kazdego rodzaju skóry.  Gwarantują wysoki standard jakości swoich produktów, ponieważ kontrolowany jest każdy etap cyklu produkcji. Wszystkie etapy ekologicznego cyklu produkcji są certyfikowane przez stosowne inspekcje - firmy ECOGRUPPO ITALIA a NATRUE. Są to bardzo ważne certyfikaty, które gwarantują jakość zarówno produktu jak i całej firmy.

Więcej informacji

Codina

Codina jest małym rodzinnym przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją biodegradowalnych środków czystości. Firma została założona w końcu XIX wieku (w roku 1889) w małej fabryce na ulubionej ulicy Santa Marta w miejscowości Mataró (w pobliżu Barcelony - Hiszpania). W ciągu dziesięcioleci rodzina Codinów rozwinęła produkcję najwyższej jakości środków czystości, które sprzedaje pod marką La Oca. Wyjątkowa sława marki La Oca przyniosła lojalność względem firmy przez wiele pokoleń. Prestiż i stała wysoka jakość produktów firmy Codina jest ich najlepszą reklamą.


Nts Laboratory Sp. z o.o. Sp. k.

Polska firma Nts Laboratory Sp. z o.o. Sp. k. kontynuuje prace rodzinnej firmy powstałej w 2007 roku i specjalizuje się w produkcji kosmetyki pielęgnacyjnej. W ciągu ostatnich lat firma zdobyła bogate doświadczenie na rynku profesjonalnych kosmetyków.

Swoje sukcesy i doskonałe wyniki firma zawdzięcza współpracy z wybitnymi specja­listami w zakresie branży beauty (salony kosmetyczne, gabinety medycyny estetycznej, SPA) jak również zatrudniając i współpracując z renomowanymi technologami receptur kosmetycznych.

Więcej informacji

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 25 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego