Nts Laboratory Sp. z o.o. Sp. k.

Polska firma Nts Laboratory Sp. z o.o. Sp. k. kontynuuje prace rodzinnej firmy powstałej w 2007 roku i specjalizuje się w produkcji kosmetyki pielęgnacyjnej. W ciągu ostatnich lat firma zdobyła bogate doświadczenie na rynku profesjonalnych kosmetyków.

Swoje sukcesy i doskonałe wyniki firma zawdzięcza współpracy z wybitnymi specja­listami w zakresie branży beauty (salony kosmetyczne, gabinety medycyny estetycznej, SPA) jak również zatrudniając i współpracując z renomowanymi technologami receptur kosmetycznych.

Połączenie tych doświadczeń z możliwościami technologii zmiany struktury wody (tj. nano wodą, która jest głównym składnikiem kosmetyków) oraz możliwości po­zyskiwania nano struktur metali szlachetnych takich jak złoto, platyna i srebro dało możliwość stworzenia produktów kosmetycznych o nowym poziomie zarówno pod względem jakości jak i bezpieczeństwa.

Firma otrzymała wiele cennych nagród na arenie międzynarodowej – np. złoty medal na Międzynarodowych Targach Innowacyjności w Belgii, srebrny medal na Międzyna­rodowych Targach Wynalazczości w Paryżu, nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyż-szego w Warszawie, itp. Wyniki prac doczekały się zarówno licznych publikacji w czaso­pismach naukowych jak również kontynuacji badań w postaci otwartych przewodów doktorskich. Producent otrzymał również liczne granty naukowe oraz dofinasowania ze środków Unii Europejskiej na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego