fin Vitaforsis

  • Suplement diety

Numer katalogowy: 300981

Źródło witalności

Twoja cena: 226,00 PLN
  • Status produktu dostępny

Opis produktu

Suplement diety fin Vitaforsis zawiera ekstrakt z dębu Robuvit®, aktywną formę koenzymu Q10 Kaneka Ubiquinol™ oraz witaminę B3. Jest to suplement diety w płynie o delikatnym smaku mango/melon.

Kaneka Ubiquinol™ - aktywna forma koenzymu Q10. Ta forma koenzymu Q10 może zostać natychmiast wykorzystana do procesów metabolicznych. Koenzym Q10 występuje we wszystkich komórkach ludzkiego ciała. Uczestniczy w procesach, w których w organizmie produkowana jest energia. Jego produkcja przez organizm wraz z wiekiem spada.

Robuvit® - jest wyprodukowany z drewna dębu szypułkowego. Zawiera roburyny - substancje wspierające aktywność komórek. Substancje te mogą wspomóc witalność i aktywność organizmu oraz złagodzić objawy zmęczenia.

Witamina B3 (niacyna) - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Suplement diety polecany jest dla sportowców, menadżerów i studentów, a także seniorów, rekonwalescentów, osób zmęczonych i osłabionych. Zaleca się podawanie suplementu diety przed wysiłkiem, aktywnością fizyczną, przy zwiększonym obciążeniu, ubytku energii. Szybko się wchłania, pomaga pobudzić organizm, dodaje witalności i orzeźwienia.

Parametry

Składniki: woda, fruktoza, ubiquinol, Robuvit® ekstrakt z dębu, kwas mlekowy, zagęstnik: karboksymetyloceluloza; aromaty: mango, melon; amid kwasu nikotynowego, substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu
Zawartość składników: 5 ml (%RWS): Robuvit® ekstrakt z dębu 100 mg, Kaneka Ubiquinol™ - ubiquinol 40 mg, witamina B3 16 mg (100%)
Zawartość: 150 ml
Sposób użycia: 5 ml dziennie rozcieńczonych wodą, rano lub przed wysiłkiem, po posiłku.
: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Załączone pliki

Dyskusja na temat produktu

Nie znaleziono żadnych komentarzy.

Recenzja

    Nie znaleziono żadnych recenzji.

Dlaczego warto dokonać zakupu u nas?

Naturalne
produkty

Najwyższa jakość
produktów

Rośliny z rejonów ekologicznie czystych

Ponad 30 lat
na rynku

Gwarancja Gremium
Lekarskiego